NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENÍ​​​​​!

Kategórie
 
 
 
 
 

NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENÍ​​​​​!

U P O Z O R N E N I E

Vážení zákazníci, dovol'ujeme si vás informovat', že stále prijímáme a vybavujeme eshopové objednávky a aktuálna situácia by nemala nijako výrazne ovplyvniť' ich doručenie.

Zároveň by sme vás chceli požiadat', aby ste preferovali platby prevodom na účet, prípadne platobnou kartou, pred platbou v hotovosti. Odporúčame Vám, aby ste pri prevzatí balíka mali na tvári rúško, použili vlastné pero a potom si dôkladne umyli ruky.

V našich skladoch sme sprísnili hygienické opatrenia a zvýšili sme intenzitu dezinfekcie pracovných priestorov.

S týmito opatreniami prichádzame z dôvodu ochrany Vášho zdravia i zdravia našich pracovníkov.

Dopravné služby 

Vzhľadom na zvýšený nápor na našich kuriérov v najbližšom období, nemôžeme garantovať doručenie všetkých balíkov tak, ako to je uvedené na stránke. Prosíme Vás preto o trpezlivosť, robíme všetko preto, aby sme vyriešili každú objednávku čo najskôr. 

Situácia ohľadom zákonných obmedzení sa neustále vyvíja, a preto nemôžeme vylúčiť zmeny v poskytovaných službách. Budeme sa snažiť, aby sa čo najmenej dotkli vášho komfortu. Pokiaľ príde k zmenám, určite o nich budeme informovať na tejto stránke.

V prípade otázok sa obráťte na naše tel. číslo 0908 527 355. Ospravedlňujeme sa za obmedzenia a ďakujeme za pochopenie. Robíme ich v záujme zdravia nás všetkých. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia