Kategórie
 
 
 
 
 

skleník LANITPLAST KYKLOP 3x4 m PC 4 mm

Oblúkový oceľový skleník, š 300 x d 400 cm, strieborná farba, polykarbonát 4 mm, vnútorná plocha skleníku 12 m2.
Kód produktu:LG1639
Dodacia lehota
Pravdepodobne bude k dispozícii od:12.06.2020
Dodacia lehota: Do 2 týždňov
Bežná cena: 470,00 € Cena: 375,00 €
:
Pre tento produkt máte dopravu zdarma
Parametre
Farba:strieborná
Zastavaná plocha:12m2
Šírka (vonkajšia):3,00m
Dĺžka (vonkajšia):4,00m
Výška (vonkajšia):2,05m
Šírka dverí:0,70m
Výška dverí:1,70m
Hmotnosť:77kg
Dvere:2x dvojité na pántoch
Kategória:Oceľové skleníky
Materiál konštrukcie:pozinkované oceľové profily sila 0,70 - 0,85 mm
Materiál presklenia:komôrkový polykarbonát 4 mm
Záruka na presklenie:zmluvná - 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím

Skompletované v ČR - LANIT PLAST, s.r.o. 


Robustný a na montáž nenáročný záhradný skleník značky KYKLOP opláštený prémiovým britským komôrkovým (dutinkovým) tepelno-izolačným polykarbonátom MARLON LONGLIFE. Konštrukcia skleníka nevyžaduje žiadne základy. Polykarbonátový záhradny skleník KYKLOP vyniká svojimi izolačnými schopnosťami a vynikajúcou odolnosťou proti záťaži. 


Krátky popis:  • oblúkový skleník š 300 x d 400 x v 205 cm

  • polykarbonát hrúbky 4 mm

  • plocha 12,0 m2

  • 2x dvere

  • farba kovovo strieborná


Konštrukcia - konštrukcia skleníka je zoskrutkovaná z masívnych pozinkovaných profilov sily 0,70 - 0,85 mm. Materiál profilov je žiarovo pozinkovaný, čo znamená, že plech bol "namočený" vo vani s roztaveným zinkom, čo je jedna z najkvalitnejších antikoróznych úprav. Tento spôsob zinkovania je oveľa kvalitnejší, než v dnešnej dobe bežnejšie elektrolytické, ktoré na povrchu ocele vytvoria iba extrémne tenkú vrstvičku zinku. Jednotlivé rebrá nosných oblúkov sú od seba vzdialené iba 60 - 80 cm, čo je veľká výhoda tohto modelu skleníku oproti iným výrobkom na českom trhu. Malá rozteč oblúkov garantuje vysokú únosnosť celej konštrukcie skleníka . Predné a zadné čelá skleníka majú vstavané dvojité dvere, takže skleníkom je možné prechádzať z oboch strán. Ak otvoríte hornú časť dverí na oboch koncoch skleníka, zaistíte tým pohodlné vetranie celého skleníku, bez prístupu detí alebo domácich zvierat. V prípade, že nechcete montovať druhé dvere v zadnej časti skleníka, je možné do steny umiestniť vetracie okienko, do ktorého možno namontovať automatický otvárač LANITPLAST (k zakúpeniu ako doplnkové príslušenstvo).


Polykarbonát - sila polykarbonátu je 4 mm. Z dôvodu zaištenia maximálnej kvality tohto skleníka dodávame výhradne britský komôrkový polykarbonát MARLON LONGLIFE (výrobca Brett Martin - Veľká Británia). Polykarbonát má silný UV filter, takže nekrehne ani nežlltne. Spoločnosť LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedným z najväčších oficiálnych dovozcov polykarbonátu do ČR (ako regionálny partner ich výrobcov) a disponuje preto vlastnými technickými skúšobnými protokolmi z českých štátom akreditovaných skúšobní. Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s doložiteľnou naši vlastnou kompletnou českou certifikáciou. Polykarbonát bol otestovaný Štátnym zdravotným ústavom ako zdravotne nezávadný. Môžete si tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Zmluvná predľžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím je u LANIT PLASTU samozrejmosťou.Obsahom dodávky je kompletná nosná konštrukcia a polykarbonátové dosky. Ku skleníku je možné dokúpiť aj nadštandardné príslušenstvo - regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenie, elektrické odporové vykurovanie pôdy.


Skleník nepotrebuje žiadnu podmurovku, pretože konštrukcia skleníka je pripravená na zapustenie do zeme do hľbky cca 35 cm.   


Skleník dodávame ako stavebnici s podrobným montážnym návodom. Výrobok je určeny pre súkromné (domáce) využitie.


 Dôležité upozornenia:  1. Pozor - u tohto modelu skleníku je nutné presný rozmer predného a zadného čela svojpomocne doformátovat z dodaných polykarbonátových dosiek podľa priloženého návodu.

  2. V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe dochátzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky apod.).

  3. Doprava - pozor, dodaný balík má atypický tvar - výška balenia je 2,20 m.


Rozmer balenia - 80 x 80 x 220 cm / 77 kg


navod_na_montaz_a_udrzbu_sklenik_LANITPLAST_KYKLOP_3x4_SK.pdfsmluvni_zaruka_komurkovy_polykarbonat_SK.pdf

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia