Široký sortiment so zárukou kvality

Kategórie
 
 
 
 
 

Široký sortiment so zárukou kvality


V našej ponuke nájdete len originálne výrobky renomovaných značiek, pochádzajúcich z oficiálnej distribúcie. Tradičná švédska značka Husqvarna začala svoju dráhu už v roku 1689. Od výroby zbraní, vďaka ktorým získala svoje slávne logo, cez šijacie a písacie stroje, motocykle, až po robotické kosačky a akumulátorové reťazové píly, sa spoločnosť Husqvarna Group stala najväčším svetovým výrobcom lesnej a záhradnej techniky na svete. Do Husqvarna Group patria okrem značky Husqvarna tiež značky McCulloch, Jonsered, Partner, Flymo a Gardena, ktorá je európskym lídrom v oblasti zavlažovacej techniky.Pokiaľ ide o starostlivosť o záhradu, výrobky spoločnosti GARDENA so sídlom v nemeckom meste Ulm preferujú milióny majiteľov domov a záhrad na celom svete. Je to preto, lebo značka GARDENA ponúka kompletný sortiment potrebných zariadení – či už ide o zavlažovacie systémy, čerpadlá, produkty na starostlivosť o trávnik, stromy a kroviny, záhradné náradie alebo pomocníkov na kultiváciu pôdy. Dnes je značka GARDENA lídrom v oblasti vysokokvalitného záhradného náradia v Európe a má zastúpenie vo viac ako 80 krajinách na celom svete. Ak chceme osloviť ľudí, ktorí na svoju záhradu hľadia ako na „životný priestor blízko k prírode“ a miesto pohody, rekreácie a zábavy, je potrebný emocionálny prístup.

Systematický úspech
Od svojho založenia v roku 1961 sa GARDENA za pár desaťročí rozrástla z malej obchodnej spoločnosti so záhradným náradím na svetovo uznávaného výrobcu inteligentných produktov a systémov na starostlivosť o záhradu. Významný prelom nastal v roku 1968, keď bol na trh uvedený systém Original GARDENA System. Myšlienka poskytovania systémových riešení pokračovala v ďalších desaťročiach systémami GARDENA combisystem (1977), GARDENA accu-system V12, GARDENA Sprinklersystem a GARDENA Micro-Drip (všetky v roku 1990). Zistite viac o míľnikoch vývoja produktov v histórii značky GARDENA. Tajomstvo úspechu vždy spočíva v mimoriadnej inovatívnej sile značky, ako aj v konzistentnej predajnej a marketingovej stratégii.

Člen skupiny Husqvarna
Od roku 2007 je značka GARDENA členom skupiny Husqvarna Group a – popri samotnej značke Husqvarna a značke McCulloch – jednou z jej hlavných celosvetových spotrebiteľských značiek.Každá záhrada - upravená či neupravená, jednoduchá či hýriaca farbami, s pravidelnými či nepravidelnými tvarmi - má svojho majiteľa a každý z nich má svoje predstavy. Stiga má rada túto rôznorodosť, a preto je pre nás výzvou ponúknuť takú škálu výrobkov, ktoré umožnia ľahkú a príjemnú údržbu záhrady všetkým.
STIGA je tradičná švédska značka, ktorá vznikla už v roku 1934. Výrobky nesúce značku STIGA sa vždy vyznačovali technickou vyspelosťou, jedinečnosťou a moderným dizajnom.BRIGGS & STRATTON je najväčším svetovým výrobcom malých spaľovacích motorov s viac ako 100-ročnou tradíciou. Tieto motory vynikajú nekompromisným pomerom medzi silou, kvalitou a cenou.

Spoločnosť BRIGGS & STRATTON ponúka spaľovacie motory v širokej škále výkonov, technických prevedení a variánt. Ponuka zahŕňa motory vertikálne aj horizontálne (posudzované podľa smeru výstupu kľukovej hriadeľe). Vertikálne motory sú vyrábané v mnohých variantách a sú určené hlavne pre záhradnú techniku, ako sú kosačky, traktory alebo kultivátory, ale samozrejme aj pre iné rôznorodé aplikácie. Malé vertikálne motoroy Briggs & Stratton majú zdvihový objem od 148 do 190 ccm, velké (napríklad pre záhradné traktory) majú objem od 344 do 724 ccm.

Svoje motory BRIGGS & STRATTON samozrejme osádza tiež do všetkých motorových strojov, ktoré značka vyrába. Jedná sa predovšetkým o elektrocentrály, vysokotlakové čističe a čerpadlá.

Elektrocentrály BRIGGS & STRATTON sú vyrábané od modelov pre domáce použitie, cez profesionálne varianty, až po domáce generátorové systémy. 

BRIGGS & STRATTON myslí na svojich zákazníkov, preto im ponúka náhradné diely na všetky svoje motory, motorové stroje a príslušenstvo. JE jedno, či sa jedná o sviečku, olej, olejový filter, alebo o celú sadu na kompletnú údržbu Vášho motora BRIGGS & STRATTON.Kvalitné výrobky s vyše 60-ročnou tradíciou

Už v roku 1949 uviedla firma SOLO na trh kosačku s bočným vyhadzovaním, ktorej šírka záberu bola až 53 cm. Od tohto okamihu sa jej produkty stali meradlom kvality v oblasti starostlivosti o trávnik. Sortiment siaha od elektrických rotačných kosačiek cez benzínové rotačné kosačky až po záhradné traktory, pričom nezáleží na tom, ktorý z výrobkov si vyberiete. So značkou SOLO máte totiž vždy istotu, že sa Vám do rúk dostane najmodernejšia technika spĺňajúca tie najvyššie nároky na kvalitu.

Prvotriedna kvalita, vysoká spoľahlivosť a prísne bezpečnostné štandardy. Ak sa k tomu všetkému priráta používanie ekologických materiálov pri výrobe, výsledkom je spoľahlivosť a dlhá životnosť kosačiek SOLO. Nápad robiť ochranný postrek rastlín stlačeným vzduchom a nie tlakovými pumpami, ako to kedysi bývalo zvykom, vydláždil značke SOLO v priebehu niekoľkých rokov cestu na vrchol svetového rebríčka výrobcov postrekovačov. V dnešnej dobe by ste márne hľadali šľachtiteľskú stanicu, v ktorej sa na pestovanie rastlín nepoužívajú výrobky SOLO.

Niekedy v týchto časoch uzrela svetlo sveta aj prvá prenosná motorová kosa s pevným hnacím hriadeľom. Myšlienka uľahčiť nejakým spôsobom tisíckam ľudí namáhavú prácu s kosou vzkrsla v hlavách vývojárov firmy SOLO, ktorí v povojnovom období popustili uzdu svojej fantázie. Výsledok sa dostavil v podobe motorovej kosy poháňanej malým ľahkým dvojtaktom. Je zaujímavé, že najväčší úžitok z nej majú ešte aj dnes tí, o ktorých ide v prvom rade - naši zákazníci, Vy.

Píla SOLO REX z roku 1958 je matkou všetkých motorových píl s priamym pohonom. Priamy pohon firmy SOLO spôsobil v pílení revolúciu, vďaka ktorej sa stala dovtedy neustále využívaná prevodovka históriou. Absencia prevodovky navyše výrazne prispela k zníženiu celkovej hmotnosti motorovej píly a umožnila zvýšiť otáčky motora. Vďaka spomenutým vylepšeniam a prvému sériovému použitiu hobľovacej reťaze sa podarilo zdvojnásobiť výkon píly.

Do príchodu píly SOLO REX, bolo nutné neustále upravovať sklon lišty, napr. pri pílení vertikálnym smerom. Nový membránový karburátor umožnil pílenie v hocakej polohe bez nutnosti zasahovania do nastavenia píly. Dominantné postavenie na trhu i v lesoch v 50-tych a 60-tych rokoch vydobyl tomuto priekopníkovi medzi pílami aj ohromný výkon 5,2 konských síl, nehovoriac o dĺžke lišty 50 cm.Už viac ako 40 rokov vyvíjame a navrhujeme inovačné záhradné náradie pre rôzne nároky a oblasti. Naše výrobky sú pritom odrazom našej dlhoročnej kompetencie nie len v technike a funkčnosti – aj vo veciach dizajnu určujeme štandardy. Množstvo našich záhradných náradí sa vyrába uprostred zelene – presnejšie v pokojnej obci Obdach v Štajersku. Flexibilitou a bezpečnosťou rodinne vedenej spoločnosti so stálym zameraním na cieľ plníme želania našich obchodných partnerov a zákazníkov. Pritom je komfort obsluhy našich produktov podstatným prvkom pri celom našom snažení. Pretože: Komu ide práca rýchlo a ľahko od ruky, ten má čas na iné pekné veci v živote.Spoločnosť HECHT MOTORS, s.r.o., majiteľ ochrannej známky „Hecht – špecialista na záhradu“, bola založená v roku 1994 českými cieľavedomými majiteľmi, ktorí mali spoločnú víziu. Prvé kvalitné výrobky pre záhradu s označením HECHT sa začali predávať už v roku 1998, boli to spoľahlivé a výkonné elektrickí plotostrihy a píly. Sortiment ponúkaného tovaru sa veľmi rýchlo rozširoval a spoločnosť HECHT MOTORS, s.r.o. tak začala rýchlo reagovať na zvyšujúci sa dopyt po kvalitnej záhradnej technike.

Na trh dodávame kvalitné a dizajnovo podarené úspešne predávané výrobky, a takisto ako ďaľší veľký výrobcovia sa venujeme vlastnému vývoju a dizajnu. Výsledkom nášho vlastného vývoja sú napríklad traktory HECHT rady 52XX, ktoré boli konštruované a dizajnované z typu HECHT 5176 a sú certifikované iba pre našu spoločnosť. Z modelu HECHT 56150 sme dizajnovali a upravili homologizovanú ATV HECHT 56155 určenú pre prevádzku po bežných komunikáciách. Týmito výrobkami to nekončí, samozrejme, že najviac vlastných modelov máme u kosačiek, píl, alebo krovinorezov.

Dnes sme najväčším distibútorom záhradnej techniky v Českej a Slovenskej republike (predávame ročne vyše 130.000 kusov kosačiek) a zároveň jedným z najväčších distribútorov záhradnej techniky v strednej Európe. V súčasnej dobe vlastníme pobočky na SLovensku, v Polsku a Maďarsku.

Budúcnosť značky HECHT vidíme predovšetkým vo vývoji akumulátorových strojov a ucelených produktových programoch, nielen pre záhradu a dielňu, ale zaujíma nás tiež oblasť elektromobility.Kto sme?
Sme stredne veľká spoločnosť, ktorá vo výrobnom závode v Libici nad Cidlinou zamestnáva 80 ľudí. Spoločnosť VARI bola založená v roku 1969. V Porovnaní s ostatnými českými spoločnosťami, ktoré podnikajú v obore malej záhradnej techniky, sa môžeme pochváliť najdlhšou históriou výroby. Spoločnosť je v 100% českom vlastníctve.

Kam mierime?
Pod značkou VARI si dnes nepredstavujeme iba malotraktor alebo lištovú kosačku. NAopak - túto značku charakterizuje niekoľko premyslených výrobkových rád, ktoré si úspečne razia cestu k zákazníkom nielen v Českej republike, ale i v ďaľších krajinách. Pod značkou VARI ponúkame tiež radu obchodného tovaru, na ktorého vývoji alebo výrobe sa priamo podieľame. Našim cieľom je prinášať kvalitné a inovatívne technické riešenia, dobrú funkčnosť a kompatibilitu našich výrobkov a pokračovať tak v tradícií a budovaní dobrého mena firmy VARI.

Na akých hodnotách je založené úspešné podnikanie firmy VARI?
Vyrábame funkčné a premyslené stroje, ktoré vo svojej cenovej i výkonovej triede prinášajú výnimočné prvky oproti porovnateľným strojom ostatných výrobcov. Zakladáme si na histórií značky a našim cieľom je nesklamať dôveru zákazníkov v stroje firmy VARI. Snažíme sa vyrábať hodnotné produkty, ktoré bez problému a dlhé roky slúžia, pričom si stále udržujú zaujímavú cenu. Nevyrábame nekvalitné výrobky, ktoré často nútia zákazníka meniť celý stroj. Nesieme zodpovednosť za stroje vyrobené v minulosti, snažíme sa o maximálnu kompatibilitu a dlhú dostupnosť náhradných dielov. Značku VARI si obľúbili už predchádzajúce generácie a stále viac ako 70% strojov vyrobených v posledných 45 rokoch doteraz slúži svojim majiteľom.SECO je česká firma s výrobným závodom v Jičíně, významný svetový výrobca záhradných traktorov a špeciálnych svahových mulčovačov a ich príslušenstva.

Traktory SECO sastarajú o tisíce súkromných záhrad, pozemkov, sadov, tiež o športové ihriská a futbalové štadióny, alebo o parky a verejnú zeleň miest a obcí.

Traktory sú dovážané do zemí EU, Austrálie, Nového Zélandu, USA, Číny, Ruska alebo Južnej Kóreje. Naše traktory pracujú na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy.

Našou prioritou je vlastný technický vývoj strojov, založený na ich vysokej kvalite, spoľahlivosti a robustnosti, ktorými sa snažíme prevýšiť konkurenciu. Pre spracovanie kovových materiálov disponujeme modernými  a vysoko produktívnymi technológiami.

Významným zahraničným distribútorom umožňujeme dodávky strojov v rámci OEM (Original Equipment Manufacturer) pod ich značkami ako sú napr. EFCO, BLIZZARD, STAUB, HERKULES, MASTER YARD, CAIMAN, OLEO-MAC, CEDRUS, BENASSI, MASPORT, BOYO a ďalšie.Keter, s.r.o.
je jednou z popredných svetových výrobcov plastových produktov pre domácnosť a záhradu. Výrobky pre ľahké skladovanie, organizáciu, nábytok alebo hračky pre deti zlepšujú každodenný život.

Plastové výrobky Keter sú medzinárodne uznávané. Získavajú ocenenie tiež za dizajn, napríklad: Red Dot Design Award (2010 a 2011), Design Review (2010) a DIY výrobok roka (2010).

Keter je hrdým členom Keter Holdings Ltd, ktorý podniká viac ako 60 rokov. Preteky sú v Izraeli, Európe a Spojených štátoch a širokú škálu produktov predávajú vo viac ako 90 krajinách po celom svete. Spoločnosť má ročný obrat 1 miliardu dolárov.Značka ALLIBERT patrí do skupiny KETER. Záhradný nábytok ALLIBERT je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné voči slnku, vetru a vode. Zároveň je cenovo dostupný, spoľahlivý a vhodný pre všetky vaše potreby.Značka Scheppach je s viac ako 80-ročnou tradíciou jedna s najstarších, najznámejších a najväčších nemeckých firiem. Špecializuje sa na výrobu dielenských a drevoobrábacích strojov špičkovej kvality. Mnohé zo strojov sú najpredávanejšie na našom trhu - napríklad štiepačky dreva, ponorné píly, alebo kompresory. V ponuke nájdete aj skvelé stolové a pokosové píly, preťahovačky, brúsky, stojanové vŕtačky a mnoho iného.Spoločnosť ELPUMPS Ltd. bola založená v roku 1994 a špecializuje sa na výrobu vysoko kvalitných ponorných čerpadiel, čerpadiel odpadových vôd, záhradných čerpadiel, domácich vodární, hlbinných ponorných čerpadiel a ďalších produktov z oblasti vodného programu.Za produkty, vyrábané špeciálne pre spoločnosť Riwall, sa skrýva 17 rokov bohatých skúseností so záhradnou technikou. Ideou týchto produktov nie je byť najlacnejší na trhu, ale naopak ponúknuť zákazníkovi spoľahlivý a robustný stroj a perfektné servisné zázemie. Vynikajúca cena nie je dosiahnutá použitím nekvalitných a lacných komponentov, je prirodzene dosiahnutá minimom medzičlánkov medzi výrobcom a koncovým zákazníkom. Na začiatku každého z ponúkaných modelov Riwall je testovanie niekoľkých vzoriek z rôznych tovární. Vždy sa jedná o veľké výrobcu, často produkujúce stroje aj pre tzv značkové výrobcu. Víťazný produkt, ktorý najlepšie spĺňa zadané kritériá na výkon, kvalitu a cenu je podrobený ďalším tvrdým skúškam v teréne. Po ukončení skúšok je stroj kompletne rozobraný a skontrolovaný servisným oddelením, ktorý navrhuje potrebné zlepšenie či úpravu problémových komponentov. Potom, čo výrobca jednotlivé zmeny aplikuje, je aj tento vzorka dôkladne otestovaný. Ak je aj na ňom zistí nejaké slabé miesto, celý proces sa opakuje. Ak teda radi nakupujete chytro a miesto známej značky radšej oceníte dobre fungujúci a bezproblémový stroj, navyše za férovú cenu, bude pre Vás výber stroja z tejto ponuky správnou voľbou.Tlakové umývačky
Koncern Michelin má niekoľko divízií. Pneumatiky, plánovače trás, lifestyle a dielenské vybavenie. Značka Michelin je vždy značkou kvality, krásneho vzhľadu, bezchybnej funkcie a výborného servisu. Rovnako rad tlakových umývačiek Michelin patrí bezpochyby medzi to najlepšie, čo možno dnes na trhu nájsť. Nárasty predajov tlakových umývačiek vo svete o desiatky až stovky percent ukazujú, že zákazníci dokážu oceniť kvalitu produktov i jedinečnosť značky Michelin.Um Kogyo Inc. z Japonska je špecialistom na výrobu ručných píl už od roku 1919. Počas rokov si táto stále rodinná firma vytvorila na trhu jedinečnú pozíciu a jej píly sú právom považované za tie najlepšie na svete. Nesmierna dôkladnosť výroby, vnímanie každého detailu, používanie len tých najkvalitnejších materiálov, tradičné japonské postupy a množstvo vlastných patentovaných vylepšení sú zárukou dokonalej funkcie každého výrobku. V dnešnej dobe obsahuje modelový rad Silky viac ako 100 modelov píl, medzi ktorými si každý vyberie tú pravú. Píly Silky používajú profesionálni arboristi, drevorubači, lesníci, záhradníci, lovci, stolári, záchranné zbory, outdooroví nadšenci alebo trebárs špeciálne jednotky niektorých armád. Traduje sa, že kto raz vyskúša pílu od Silky, nikdy sa už nevráti k inej značke.Spoločnosť Doppler bola založená v roku 1947 v Braunau am Inn ako malá rodinná firma zaoberajúca sa výrobou dáždnikov. V 70. rokoch 20. storočia došlo k vytvoreniu nemeckej pobočky, v 90. rokoch vznikli dcérske firmy v Čechách (1991) a na Slovensku (1992). 

Sortiment
Ponúkame prvotriedne produkty prevažne európskeho (českého, slovenského a rakúskeho) pôvodu s dobrým pomerom kvality a ceny, doplnené o cenovo výhodnú variantu importného tovaru v štandardnom prevedení. 

Výrobné miesta
Vlastní firmy v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Hong Kong ( Čína ) Výrobné firmy s Doppler podielníctvom: Rumunsko, Bulharsko kde se vyrába určitá časť dreveného záhradného nábytku a drevené slnečníky.

Výrobné množstvo približne:
Podušky: 1,5 mil. ks
Malé sedačky: 0,7 mil. ks
Slnečníky: 0,8 mil. ks
Nábytok: 40.000 ks
Dáždniky: 3,00 mil. ks

Sídlo centrály: Bavorsko - rakúske hranice
Centrum logistiky a administrativy

Približne 15.000 m2 vysoko regálových skladov, tj. približne 800 nákladných automobilov za sezónu.Českú značku G21 uviedla na trh spoločnosť Penta CZ s.r.o., ktorá má viac ako 20-ročnú históriu, v roku 2013 a veľmi rýchlo sa stala onľúbenou značkou pre výrobky z kategórie domácnosť, záhrada a hračky. V roku 2014 zaznamenala značka G21 veľkú expanziu ako do šírky sortimentu, tak aj do štátov strednej Európy. Mottom značky je "kvalita za rozumnú cenu", a preto jej obľuba stále rastie. Ako novinku značka G21 uviedla na trh skupinu prístrojov pre zdravú stravu, ako sú vysoko výkonné mixéry, odšťavovače a sušičky potravín.

a mohé ďalšie značky...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia