Sme tu pre Vás už 23 rokov

Kategórie
 
 
 
 
 

Sme tu pre Vás už 23 rokov
Začiatky firmy SOLID plus siahajú do roku 1995, kedy sa firma začala zaoberať pôsobením v oblasti maloobchodného predaja. 

V roku 2004 sme pre našich zákazníkov otvorili predajňu záhradnej techniky a náradia v Leviciach. 

O 5 rokov neskôr, v roku 2009 sme spustili internetový obchod www.zahrada-naradie.sk, ktorý našim zákazníkom ponúkol ďalší rozmer nákupu záhradnej techniky, náradia a záhradného nábytku z pohodlia domova a za nižšie ceny. 

Rok 2013 pre nás znamenal spustenie nového internetového obchodu www.jardin.sk, špecializovaného na predaj záhradných domčekov a záhradného nábytku.

Kvôli rozrastajúcej sa ponuke produktov a služieb pre nás začali byť staré priestory nevyhovujúce, preto sme sa v roku 2014 presťahovali do novej, podstatne väčšej predajne s vlastnými skladovacími priestormi.

Začiatkom roku 2019 sme spustili novú verziu internetového obchodu www.jardin.sk, ktorý zákazníkom prináša tieto výhody:
 
  • moderný responzívny dizajnu prispôsobený mobilným zariadeniam 
  • ešte širšiu ponuku produktov pre dom a záhradu ako doteraz
  • zjednodušenie nákupného procesu
  • možnosť úhrady objednávky online, pomocou karty alebo okamžitých bankových prevodov
  • prepojenie so skladovým hospodárstvom (aktualizácia dodacej lehoty každú hodinu)
  • vďaka priamemu napojeniu na dodávateľov ponúkame vždy aktuálne informácie

Na slovenskom trhu sa v súčasnosti prezentujeme ako stabilná a silná spoločnosť, ktorá okrem 2 internetových obchodov prevádzkuje kamennú predajňu v Leviciach, s možnosťou osobného odberu. Od svojho založenia sme neustále v pohybe, prispôsobujeme sa novým požiadavkám zákazníkom a prinášame nové inovatívne možnosti. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia