Články

Kategórie
 
 
 
 
 

Rady a tipy pri výbere hojdacej siete

Ako si vybrať hojdaciu sieť

Ak prvýkrát zvažujete kúpu hojdacej siete, čaká Vás niekoľko závažných rozhodnutí. Radi by sme Vám preto uľahčili nákup a pomohli Vám s výberom. Každý typ hojdacej siete má iné úžitkové vlastnosti a preto Vám ponúkame niekoľko praktických informácií, vďaka ktorým budete s výberom maximálne spokojní.

Pri výbere potrebujete zvážiť účel na aký si hojdaciu sieť plánujete zaobstarať. Teda načo chcete danú hojdaciu sieť, kde ju budete používať a ako často? Z toho vyplynie ostatné. Po zodpovedaní týchto otázok sa budete vedieť lepšie rozhodovat o materiáli, veľkosti, štruktúre látky či upevňovacej tyči.

 

Ako si vybrať drevenú záhradnú chatku?

Záhradná chatka už nie je búdou na úschovu záhradného náradia, ale stala sa plnohodnotným víkendovým domčekom s obytným i hospodárskym využitím. V súčasnosti je záhradkárčenie hobby, ktorému najmä mestský človek venuje chvíle voľného času cez týždeň i cez víkendy. Pestovanie ovocia a zeleniny, ale aj starostlivosť o kúsok vlastnej rekreačnej záhrady či upravenej prírody sa pre mnohých stalo módou i životným štýlom, niektorým nahrádza dovolenku a pre ďalších je pobyt medzi záhradkárskou komunitou náhradou za neraz vzdialenú rodinu.

Podľa požiadaviek rozdeľujeme chatky do 3 základných skupín a to:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia