Spôsoby platby

Kategórie
 
 
 
 
 

Spôsoby platbyPlatba v hotovosti v predajni

Hotovostná platba priamo v predajni, pri osobnom odbere tovaru. Pri osobnom odbere nie je možná platba kartou.

Viac o osobnom odbere v kamennej predajni >

Platba na dobierku

Tovar uhradíte v hotovosti vodičovi prepravnej spoločnosti. Pred prevzatím tovaru si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým odovzdanie zásielky.

Platba bankovým prevodom

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, na e-mail Vám pošleme faktúru. Termín dodania môže byť ovplyvnený termínom uhradenia platby, pretože tovar odosielame až po pripísaní platby na náš účet.

Platba kartou

Platby kartou sú jednou z najpopulárnejších platobných metód na svete. Obchodníci môžu prijímať platby kartami VISA a MasterCard od zákazníkov z celého sveta. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky spoločnosti Barion pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.

Nákup na splátky

Nemáte pohromade dostatok finančných prostriedkov alebo len dávate prednosť splácaní malých čiastok pred zaplatením jednej veľkej sumy? Využite výhodné splátkové programy splátkovej spoločnosti.

Po dokončení objednávky, vo formulári, ktorý sa pred vami objaví, vyplňte všetky informácie o vašej osobe, trvalom bydlisku, zamestnávateľovi, apod., ktoré požaduje splátková spoločnosť pre úspešné vybavenie úveru. 

Všetky údaje sú považované za prísne dôverné, zadávate ich priamo na stránkach splátkovej spoločnosti. Bezprostredne po vyplnení a odoslaní formulára obdržíte informáciu o predbežnom schválení či zamietnutí. V niektorých prípadoch je žiadosť ešte ďalej spracovávaná a predaná k ďalšiemu posúdeniu. O jeho výsledku vás splátková spoločnosť bude informovať.

Viac o pohodlnnom nákupe na splátky >

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia